canmove, Confirmed users
1,448
edits
(Moving to table format) |
(Java tables) |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
== Java == | == Java == | ||
{| border="1" cellpadding="3" cellspacing="0" | |||
! ID || Type || Platform || Firefox versions || Plugin versions | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p80 p80] || Softblock || Windows, Linux || All || Java 6 U0 - Java 6 U30 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p80 p80] || Softblock || Windows, Linux || All || Java 7 U0 - Java 7 U2 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p85 p85] || Softblock || Mac OS || All || Java 6 U0 - Java 6 U30 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p119 p119] || Softblock || Linux || 0.1 - 17.* || Java 6 U0 - Java 6 U32 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p119 p119] || Softblock || Linux || 0.1 - 17.* || Java 7 U0 - Java 7 U4 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p123 p123] || Softblock || Mac OS || 0.1 - 17.* || Java 6 U0 - Java 6 U32 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p125 p125] || Softblock || Windows || 0.1 - 17.* || Java 6 U0 - Java 6 U32 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p125 p125] || Softblock || Windows || 0.1 - 17.* || Java 7 U0 - Java 7 U4 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p132 p132] || Softblock || Linux || 0.1 - 17.* || Java 7 U5 - Java 7 U6 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p134 p134] || Softblock || Windows || 0.1 - 17.* || Java 7 U5 - Java 7 U6 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p138 p138] || Softblock || Mac OS || 0.1 - 17.* || Java 7 U1 - Java 7 U6 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p180 p180] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || Java 7 U7 - Java 7 U8 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p182 p182] || CTP || Windows || 17.0 - * || Java 7 U7 - Java 7 U8 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p184 p184] || CTP || Linux || 17.0 - * || Java 7 U7 - Java 7 U8 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p186 p186] || CTP || Windows || 17.0 - * || Java 6 U33 - Java 6 U36 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p188 p188] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || Java 6 U0 - Java 6 U36 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p190 p190] || CTP || Linux || 17.0 - * || Java 6 U33 - Java 6 U36 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p210 p210] || Softblock || Linux || 0.1 - 17.* || Java 7 U7 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p212 p212] || Softblock || Mac OS || 0.1 - 17.* || Java 7 U7 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p214 p214] || Softblock || Windows || 0.1 - 17.* || Java 7 U7 | |||
|} | |||
'''Summary:''' | '''Summary:''' | ||
{| border="1" cellpadding="3" cellspacing="0" | |||
* | ! Type || Platform || Firefox versions || Plugin versions | ||
|- | |||
| Softblock || All || All || Java 6 U0 - Java 6 U30 | |||
|- | |||
| Softblock || All || 0.1 - 17.* || Java 6 U31 - Java 6 U32 | |||
|- | |||
| CTP || All || 17.0 - * || Java 6 U33 - Java 6 U36 | |||
|- | |||
| Softblock || Windows, Linux || 0.1 - 17.* || Java 7 U0 - Java 7 U7 | |||
|- | |||
| Softblock || Mac || 0.1 - 17.* || Java 7 U1 - Java 7 U7 | |||
|- | |||
| CTP || All || 17.0 - * || Java 7 U7 - Java 7 U8 | |||
|} | |||
== Silverlight == | == Silverlight == | ||