Confirmed users
197
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
!Where? | !Where? | ||
!Details | !Details | ||
|- | |||
| RSA | |||
| February 25-March 1, 2013 | |||
| San Francisco | |||
| http://www.rsaconference.com/events/2013/usa/index.htm | |||
|- | |||
| INFILTRATE | |||
| April 11-12, 2013 | |||
| Miami FL USA | |||
| http://immunityinc.com/infiltrate/ | |||
|- | |- | ||
| Shmoocon | | Shmoocon | ||
| Line 118: | Line 128: | ||
| Tokyo, Japan. | | Tokyo, Japan. | ||
| http://pacsec.jp/ | | http://pacsec.jp/ | ||
|- | |- | ||
| CCC Congress | | CCC Congress | ||