Mobile/Fennec/DeviceList: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
no edit summary
No edit summary
mNo edit summary
Line 15: Line 15:
|-
|-
| Motorola Milestone            || 2.2.1            || kats                        || Toronto
| Motorola Milestone            || 2.2.1            || kats                        || Toronto
-
|-
| Samsung Nexus S      || 4.0.3 (ICS)  || gcp                        || remote
| Samsung Nexus S      || 4.0.3 (ICS)  || gcp                        || remote
|-
|-
Confirmed users
586

edits

Navigation menu