207
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| [[User:Psiinon|Simon Bennetts]] | | [[User:Psiinon|Simon Bennetts]] | ||
| Practical Security for developers, using OWASP ZAP | | Practical Security for developers, using OWASP ZAP | ||
|- | |||
|2013 March 2 | |||
| [http://www.nullcon.net/website/conference/it_conference.html Nullcon] | |||
| Brussels | |||
| [[User:rforbes|Raymond Forbes]] | |||
| Practical Security for developers, using OWASP ZAP | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
edits