Blocklisting/PluginBlocks: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 65: Line 65:
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p214 p214] || || Softblock || Windows || 0.1 - 17.* || 0.1 - 2.14.* ''Staged'' || Java 7 U7
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p214 p214] || || Softblock || Windows || 0.1 - 17.* || 0.1 - 2.14.* ''Staged'' || Java 7 U7
|-  
|-  
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p283 p283] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U12 - Java 7 U15
| ''Stg'' ||<strike>[https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p283 p283]</strike> || <strike>CTP</strike> || <strike>Mac OS</strike> || <strike>17.0 - *</strike> || <strike>2.14 - *</strike> || <strike>Java 7 U12 - Java 7 U15</strike> See {{bug|844919}}.
|-  
|-  
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p283 p285] || CTP || Windows || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U12 - Java 7 U15
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p283 p285] || CTP || Windows || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U12 - Java 7 U15
Line 76: Line 76:
|-  
|-  
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p283 p293] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 6 U39 - Java 6 U41
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p283 p293] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 6 U39 - Java 6 U41
|-
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p295 p295] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U12 - Java 7 U15
|}
|}


canmove, Confirmed users
1,448

edits

Navigation menu