419
edits
No edit summary |
|||
| Line 1: | Line 1: | ||
This is the current duty roster for [[Sheriff_Duty|sheriff duty]] | |||
= Schedule = | |||
= Schedule = | |||
This is the current duty roster for [[Sheriff_Duty|sheriff duty]] | This is the current duty roster for [[Sheriff_Duty|sheriff duty]] | ||
= Schedule = | = Schedule = | ||
{| | {| | ||
| | |Saturday || 2007-04-28 || #developers | ||
|- | |||
|Sunday || 2007-04-29 || #developers | |||
|- | |||
|Monday || 2007-04-30 || JST | |||
|- | |||
|Tuesday || 2007-05-01 || [[MDC:User:Benjamin Smedberg|bsmedberg]] | |||
|- | |||
|Wednesday || 2007-05-02 || vlad | |||
|- | |||
|Thursday || 2007-05-03 || dveditz | |||
|- | |||
|Friday || 2007-05-04 || sicking | |||
|- | |||
|Saturday || 2007-05-05 || #developers | |||
|- | |||
|Sunday || 2007-05-06 || #developers | |||
|- | |||
|Monday || 2007-05-07 || dbaron | |||
|- | |||
|Tuesday || 2007-05-08 || schrep | |||
|- | |||
|Wednesday || 2007-05-09 || roc | |||
|- | |||
|Thursday || 2007-05-10 || shebs | |||
|- | |||
|Friday || 2007-05-11 || josh | |||
|- | |||
|Saturday || 2007-05-12 || #developers | |||
|- | |||
|Sunday || 2007-05-13 || #developers | |||
|- | |||
|Monday || 2007-05-14 || dcamp | |||
|- | |||
|Tuesday || 2007-05-15 || Dietrich | |||
|- | |||
|Wednesday || 2007-05-16 || Colin | |||
|- | |||
|Thursday || 2007-05-17 || MConnor | |||
|- | |||
|Friday || 2007-05-18 || Crowder | |||
|- | |||
|Saturday || 2007-05-19 || #developers | |||
|- | |||
|Sunday || 2007-05-20 || #developers | |||
|- | |||
|Monday || 2007-05-21 || Deakin | |||
|- | |||
|Tuesday || 2007-05-22 || Dolske | |||
|- | |||
|Wednesday || 2007-05-23 || CDouble | |||
|- | |||
|Thursday || 2007-05-24 || Myk | |||
|- | |||
|Friday || 2007-05-25 || LUser | |||
|- | |||
|Saturday || 2007-05-26 || #developers | |||
|- | |||
|Sunday || 2007-05-27 || #developers | |||
|- | |||
|Monday || 2007-05-28 || DMills | |||
|- | |||
|Tuesday || 2007-05-29 || DMose | |||
|- | |||
|Wednesday || 2007-05-30 || J Nightingale | |||
|- | |||
|Thursday || 2007-05-31 || Stuart | |||
|- | |||
|Friday || 2007-06-01 || Sayre | |||
|- | |||
|Saturday || 2007-06-02 || #developers | |||
|- | |||
|Sunday || 2007-06-03 || #developers | |||
|} | |} | ||
edits