Confirmed users
1,396
edits
| Line 501: | Line 501: | ||
| | | | ||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=379585 379585] | | [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=379585 379585] | ||
|- | |||
| selectedChildren | |||
| Returns a list of child indexes currently selected (0-based). | |||
| ?? | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| selectedRows | | selectedRows | ||