419
edits
No edit summary |
(Undoing Change.) |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
= Schedule = | = Schedule = | ||
{| | {| | ||
|Saturday || 2007-04-28 || #developers | |||
|- | |- | ||
|Thursday || 2007-05-03 || | |Sunday || 2007-04-29 || #developers | ||
|- | |||
|Monday || 2007-04-30 || jst | |||
|- | |||
|Tuesday || 2007-05-01 || [[MDC:User:Benjamin Smedberg|bsmedberg]] | |||
|- | |||
|Wednesday || 2007-05-02 || vlad | |||
|- | |||
|Thursday || 2007-05-03 || dveditz | |||
|- | |- | ||
|Friday || 2007-05-04 || sicking | |Friday || 2007-05-04 || sicking | ||
edits