419
edits
Tom.germeau (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 412: | Line 412: | ||
| NO | | NO | ||
| NO | | NO | ||
| NO | |||
|style="font-size:x-small; color:gray" | bas.schouten AT joost.com | |||
|- style="background-color:white;" | |||
|37 | |||
|Mike Schroepfer | |||
|Mozilla | |||
| 2007-06-22 | |||
| 2007-06-24 | |||
| YES | |||
| YES | |||
| YES | |||
| NO | | NO | ||
|style="font-size:x-small; color:gray" | bas.schouten AT joost.com | |style="font-size:x-small; color:gray" | bas.schouten AT joost.com | ||
edits