Releases: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
125 bytes added ,  14 March 2013
Line 65: Line 65:
! Release Date  
! Release Date  
! Links
! Links
|-
| SeaMonkey 2.16.2
| March 13
| [http://www.seamonkey-project.org/releases/seamonkey2.16/changes#fixes2162 Release Notes]
|-
|-
| SeaMonkey 2.16.1
| SeaMonkey 2.16.1
Confirmed users
465

edits

Navigation menu