Confirmed users
9
edits
Vineelreddyp (talk | contribs) |
(→List) |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
| faisalaziz4ever (at) gmail (dot) com | | faisalaziz4ever (at) gmail (dot) com | ||
| Pune, Bhopal | | Pune, Bhopal | ||
|- | |||
| Nagarjuna Varma K | |||
| WebRTC, Performance - Snappy, Mecha-Mozilla, Web Development, Bug Fixing | |||
| Twitter handle: @InfinityO_O | |||
| Coimbatore, Tamil Nadu | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||