canmove, Confirmed users
1,448
edits
| Line 104: | Line 104: | ||
{| border="1" cellpadding="3" cellspacing="0" | {| border="1" cellpadding="3" cellspacing="0" | ||
! ID || Stg ID || Type || Platform || Firefox versions || Plugin versions | ! ID || Stg ID || Type || Platform || Firefox versions || SeaMonkey versions || Plugin versions | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p129 p129] || || Softblock || Mac OS || All || 0 - 5.0.99999 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p129 p129] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p129 p129] || Softblock || Mac OS || All || All || 0 - 5.0.99999 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p152 p152] || || CTP/Infobar || Windows || All || 0 - 4.1.10328.0 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p152 p152] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p152 p152] || CTP/Infobar || Windows || All || All || 0 - 4.1.10328.0 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p154 p154] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p154 p154] || CTP/Infobar || Windows || All || 5.0 - 5.1.20124.9999 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p154 p154] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p154 p154] || CTP/Infobar || Windows || All || All || 5.0 - 5.1.20124.9999 | ||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p303 p303] || CTP || Mac OS || 19.0a1 - * || 2.16a1 - * || 5.1 - 5.1.20124.9999 | |||
|} | |} | ||