Mobile/Fennec/DeviceList: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
mNo edit summary
No edit summary
Line 113: Line 113:
|-
|-
| Motorola Triumph || 2.3.7 (Gingerbread) || jchen || remote
| Motorola Triumph || 2.3.7 (Gingerbread) || jchen || remote
|-
| LG Nexus 4 || 4.2 (Jelly Bean) || jchen || remote
|-
|-
| Samsung Galaxy Nexus || 4.2.1 (Jelly Bean) || jchen || remote
| Samsung Galaxy Nexus || 4.2.1 (Jelly Bean) || jchen || remote
Confirmed users
507

edits

Navigation menu