Confirmed users
507
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
| Motorola Triumph || 2.3.7 (Gingerbread) || jchen || remote | | Motorola Triumph || 2.3.7 (Gingerbread) || jchen || remote | ||
|- | |||
| LG Nexus 4 || 4.2 (Jelly Bean) || jchen || remote | |||
|- | |- | ||
| Samsung Galaxy Nexus || 4.2.1 (Jelly Bean) || jchen || remote | | Samsung Galaxy Nexus || 4.2.1 (Jelly Bean) || jchen || remote | ||