Mobile/Fennec/DeviceList: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 121: Line 121:
|-
|-
| Alcatel One Touch 8000D || X || Aaron || Toronto
| Alcatel One Touch 8000D || X || Aaron || Toronto
| -
|-
| Alcatel One Touch 8008X || X || Aaron || Toronto
| Alcatel One Touch 8008X || X || Aaron || Toronto
|-
|-
Line 138: Line 138:
| Alcatel One Touch 997 Ultra || X || Aaron || Toronto
| Alcatel One Touch 997 Ultra || X || Aaron || Toronto
|-
|-
| Alcatel One Touch Evo 7" || Android 4.x || Toronto  
| Alcatel One Touch Evo 7" || Android 4.x || Aaron || Toronto  
|-
|-
| LG Optimus Q l55c || || karen || Ottawa
| LG Optimus Q l55c || || karen || Ottawa
canmove, Confirmed users
2,398

edits

Navigation menu