Confirmed users
888
edits
(→Team Roster: add garrett) |
|||
| Line 43: | Line 43: | ||
| Mountain View, CA | | Mountain View, CA | ||
| Data and Product Counsel | | Data and Product Counsel | ||
|- | |||
| Garrett Robinson | |||
| grobinson | |||
| San Francisco, CA | |||
| Security and Privacy Engineer | |||
|- | |- | ||
| Sid Stamm | | Sid Stamm | ||