Mobile/Fennec/DeviceList: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
Line 55: Line 55:
| Droid X  || 2.3 (Gingerbread      || wesj                        || SF
| Droid X  || 2.3 (Gingerbread      || wesj                        || SF
|-
|-
| Samsung Galaxy Tab 10.1"  || 3.1 (Honeycomb)      || wesj                        || SF
| Samsung Galaxy Tab 10.1"  || 4.0 (ICS)      || wesj                        || SF
|-
|-
| Samsung Galaxy Note 5"  || 4.0 (Ice-cream Sandwich      || wesj                        || SF
| Samsung Galaxy Note 5"  || 4.0 (Ice-cream Sandwich      || wesj                        || SF
|-
|-
| Nexus 7  || 4.1 (Jellybean)      || wesj                        || SF
| Nexus 7  || 4.1 (Jellybean)      || wesj                        || SF
|-
| Galaxy S 3  || 4.1 (Jellybean)      || wesj                        || SF
|-
|-
| Droid RAZR  || 4.0 (ICS)      || bnicholson                        || MV
| Droid RAZR  || 4.0 (ICS)      || bnicholson                        || MV
Confirmed users
300

edits

Navigation menu