Confirmed users
300
edits
No edit summary |
|||
| Line 55: | Line 55: | ||
| Droid X || 2.3 (Gingerbread || wesj || SF | | Droid X || 2.3 (Gingerbread || wesj || SF | ||
|- | |- | ||
| Samsung Galaxy Tab 10.1" || | | Samsung Galaxy Tab 10.1" || 4.0 (ICS) || wesj || SF | ||
|- | |- | ||
| Samsung Galaxy Note 5" || 4.0 (Ice-cream Sandwich || wesj || SF | | Samsung Galaxy Note 5" || 4.0 (Ice-cream Sandwich || wesj || SF | ||
|- | |- | ||
| Nexus 7 || 4.1 (Jellybean) || wesj || SF | | Nexus 7 || 4.1 (Jellybean) || wesj || SF | ||
|- | |||
| Galaxy S 3 || 4.1 (Jellybean) || wesj || SF | |||
|- | |- | ||
| Droid RAZR || 4.0 (ICS) || bnicholson || MV | | Droid RAZR || 4.0 (ICS) || bnicholson || MV | ||