Confirmed users
7,000
edits
| Line 210: | Line 210: | ||
|- | |- | ||
| Sony Xperia || ? no power source yet || kar || remote | | Sony Xperia || ? no power source yet || kar || remote | ||
|- | |||
| Acer A500 Iconia || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Asus Eee Transformers || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Asus Eee Transformers || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Google nexus S || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| HTC Desire || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| HTC Desire Z || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| LG Optimus 2X P990 || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| LG Optimus One || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Motorola Droid 2 || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Motorola Droid Pro || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Nokia N900 Mozilla || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Nokia N900 || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Samsung Galaxy S || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Samsung Galaxy S II || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Samsung Galaxy Tab 10.1|| || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| Samsung Galaxy S Nexus|| || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|- | |||
| LG Nexus 4 || || ioanachiorean || Cluj Napoca | |||
|-|} | |-|} | ||