Confirmed users
4
edits
m (Wbamberg moved page MDN/Doc sprints/2013April to MDN/Doc Sprints/2013April: "Doc Sprints" is used for all other doc sprint pages.) |
(→Who) |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
|Dan Scott || dbs || dbs || TBD (Friday only - remote) | |Dan Scott || dbs || dbs || TBD (Friday only - remote) | ||
|- | |- | ||
|Florian Scholz || fs || Elchi3 || DevDocNeeded|} | |Florian Scholz || fs || Elchi3 || DevDocNeeded | ||
|- | |||
|Aras Balali || arasbm || arasbm || Apps/Firefox OS Apps | |||
|} | |||