Confirmed users
1,042
edits
| Line 343: | Line 343: | ||
|Developer | |Developer | ||
|Australia | |Australia | ||
|- | |||
|Ryan Seys | |||
|Intern 2013 | |||
|San Francisco | |||
|- | |- | ||
|Sean McArthur | |Sean McArthur | ||
| Line 355: | Line 359: | ||
|Program Manager | |Program Manager | ||
|California | |California | ||
|- | |||
|Vlad Filippov | |||
|Intern 2013 | |||
|San Francisco | |||
|- | |- | ||
|Zach Carter | |Zach Carter | ||