canmove, Confirmed users
7,810
edits
No edit summary |
|||
| Line 2: | Line 2: | ||
{| class="fullwidth-table" | {| class="fullwidth-table" | ||
! | ! | ||
! Windows | ! Windows (tomcat) | ||
! Windows Vista ( | ! Windows Vista (abillings) | ||
! Mac ( | ! Mac (juanb) | ||
! Linux (ashughes) | ! Linux (ashughes) | ||
|- | |- | ||
| 1.5.0.12 | | 1.5.0.12 | ||
| en-US (partial+fallback | | en-US (partial+fallback)<br>'''result'''<br><br>de(partial+fallback)<br>'''result''' | ||
| en-US (partial + fallback)<br>'''result'''<br><br> | | en-US (partial+fallback)<br>'''result'''<br><br>ja-jp(partial)<br>'''result''' | ||
| en-US (partial + fallback)<br>'''result'''<br><br>ko (partial+fallback)<br>'''result''' | | en-US (partial + fallback)<br>'''result'''<br><br>ko(partial+fallback)<br>'''result''' | ||
| en-US (partial+fallback)<br>'''result'''<br><br> | | en-US (partial+fallback)<br>'''result'''<br><br>it (partial)<br>'''result''' | ||
|- | |- | ||
|- | |||
| 1.5.0.10 | |||
| en-US (complete+fallback)<br>'''result'''<br><br>es-ES(complete)<br>'''result''' | |||
| en-US (complete)<br>'''result''' | |||
| en-US (complete)<br>'''result'''<br><br>ja-jp-mac (complete)<br>'''result''' | |||
| en-US (complete)<br>'''result''' | |||
|- | |||
| 1.5.0.9 | |||
| en-US (complete)<br>'''result'''<br><br>fr(complete)<br>'''result''' | |||
| | |||
| en-US (complete)<br>'''result''' | |||
| fi (complete)<br>'''result''' | |||
|- | |||
|- | |||
| 1.5.0.7 | |||
| en-US (complete)<br>'''result'''<br><br> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 1.5 | |||
| nl (complete)<br>'''result''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||