Confirmed users
14,525
edits
| Line 83: | Line 83: | ||
| class="header" style="width:10%" | Wontfix | | class="header" style="width:10%" | Wontfix | ||
| class="header" style="width:10%" | Unconfirmed | | class="header" style="width:10%" | Unconfirmed | ||
| class="header" style="width:10%" | | | class="header" style="width:10%" | Total | ||
| | |- | ||
| Firefox 21 | |||
| 0 | |||
| 106.658 | |||
| 237 | |||
| 608 | |||
| 609 | |||
| 253 | |||
| 299 | |||
| 2006 | |||
|- | |||
| Firefox 20 | |||
| 1 | |||
| 108.289 | |||
| 312 | |||
| 682 | |||
| 282 | |||
| 354 | |||
| 390 | |||
| 2020 | |||
|- | |- | ||
| Firefox 19 | | Firefox 19 | ||
| Line 94: | Line 113: | ||
| 122 | | 122 | ||
| 361 | | 361 | ||
| | | 1760 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 18 | | Firefox 18 | ||
| Line 105: | Line 123: | ||
| 143 | | 143 | ||
| 340 | | 340 | ||
| | | 1738 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 17 | | Firefox 17 | ||
| Line 116: | Line 133: | ||
| 132 | | 132 | ||
| 579 | | 579 | ||
| | | 1567 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 16 | | Firefox 16 | ||
| Line 127: | Line 143: | ||
| 176 | | 176 | ||
| 388 | | 388 | ||
| | | 1112 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 15 | | Firefox 15 | ||
| Line 138: | Line 153: | ||
| 99 | | 99 | ||
| 415 | | 415 | ||
| | | 1044 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 14 | | Firefox 14 | ||
| Line 149: | Line 163: | ||
| 86 | | 86 | ||
| 367 | | 367 | ||
| | | 901 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 13 | | Firefox 13 | ||
| Line 160: | Line 173: | ||
| 74 | | 74 | ||
| 479 | | 479 | ||
| | | 990 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 12 | | Firefox 12 | ||
| Line 171: | Line 183: | ||
| 74 | | 74 | ||
| 450 | | 450 | ||
| | | 957 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 11 | | Firefox 11 | ||
| Line 182: | Line 193: | ||
| 96 | | 96 | ||
| 426 | | 426 | ||
| | | 894 | ||
|- | |- | ||
| Firefox 10 | | Firefox 10 | ||
| Line 193: | Line 203: | ||
| 84 | | 84 | ||
| 546 | | 546 | ||
| | | 964 | ||
|} | |} | ||
''[http://dataviz.mozilla.org/views/DesktopOverview/Overview Dashboard]'', ''[https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmkRt0ylPb8zdGRjTXpkdlRrTUhtOEp3OXB0LWcxeFE#gid=13 Spreadsheet]'' | ''[http://dataviz.mozilla.org/views/DesktopOverview/Overview Dashboard]'', ''[https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmkRt0ylPb8zdGRjTXpkdlRrTUhtOEp3OXB0LWcxeFE#gid=13 Spreadsheet]'' | ||