Confirmed users
9,624
edits
| Line 109: | Line 109: | ||
| Home | | Home | ||
| No | | No | ||
| https://dl.dropboxusercontent.com/u/11555826/Spain%20Launch%20Highlights%20Monday%20Meeting.pdf | | https://dl.dropboxusercontent.com/u/11555826/Spain%20Launch%20Highlights%20Monday%20Meeting.pdf | ||
|- | |||
| Ankit Gadgil | |||
| Moz Rep and Webmaker Mentor | |||
| Mashing up Maker Party with Moz Reps and Firefox OS | |||
| India via vidyo | |||
| Yes | |||
| http://webmaker.org/party | |||
|- | |||
|} | |} | ||