L10n:Teams:es-MX: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
mNo edit summary
Line 19: Line 19:
| Odin Mojica
| Odin Mojica
| odinmojica at gmail dot com  
| odinmojica at gmail dot com  
| Translator
| NO
| YES
|-
| Luis Jacobo
| luisartjacobo at gmail dot com
| Translator
| Translator
| NO
| NO
Confirmed users
5

edits

Navigation menu