Confirmed users
5
edits
Odinmojica (talk | contribs) mNo edit summary |
m (→Browser owner) |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| Odin Mojica | | Odin Mojica | ||
| odinmojica at gmail dot com | | odinmojica at gmail dot com | ||
| Translator | |||
| NO | |||
| YES | |||
|- | |||
| Luis Jacobo | |||
| luisartjacobo at gmail dot com | |||
| Translator | | Translator | ||
| NO | | NO | ||