TPEPlatform/WebRTC B2G: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 102: Line 102:
| Open
| Open
| Gecko 26
| Gecko 26
| Steven
|-
| {{bug|896391}}
| memcpy from camera preview's GraphicBuffer is slow
| Open
|
| Steven
| Steven
|}
|}
Confirmed users
321

edits

Navigation menu