Confirmed users
420
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
| Team lead | | Team lead | ||
| NO | | NO | ||
| NO | |||
|- | |||
| Sacha Rosero | |||
| sacharosero@gmail.com | |||
| Translator | |||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Silvia Vásquez | |||
| warysa@gmail.com | |||
| Translator | |||
| NO | |||
|- | |||
| Enrique Conejo | |||
| lenrike@hotmail.com | |||
| Translator | |||
| NO | | NO | ||
|} | |} | ||