Confirmed users
975
edits
(→Mobile Developer/Mozilla QA Android Inventory: Add mcomella.) |
|||
| Line 280: | Line 280: | ||
|- | |- | ||
| Sony Ericsson Experia || 2.3.4 || tracy || Kansas City | | Sony Ericsson Experia || 2.3.4 || tracy || Kansas City | ||
|- | |||
| Samsung Galaxy Nexus (Verizon) || 4.2.2 (Jelly Bean) || mcomella | SF | |||
|- | |||
| Transformer Prime (TF201) || 4.2.? (Jelly Bean) || mcomella | SF | |||
|-|} | |-|} | ||