334
edits
| Line 88: | Line 88: | ||
{| class="fullwidth-table" | {| class="fullwidth-table" | ||
! | ! | ||
! firstrun | |||
! Flash | ! Flash | ||
! Quicktime | ! Quicktime | ||
! Java | ! Java | ||
|- | |||
| Flash >= 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (win,mac) | |||
| no | |||
| green | |||
| green | |||
| green | |||
|- | |- | ||
| Flash < 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (win,mac) | | Flash < 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (win,mac) | ||
| yes | |||
| red | | red | ||
| green | | green | ||
| Line 98: | Line 106: | ||
|- | |- | ||
| Flash < 9.0r48, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (lin) | | Flash < 9.0r48, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (lin) | ||
| yes | |||
| red | | red | ||
| green | | green | ||
| Line 103: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
| Flash >= 9.0r47, Quicktime < 7.2.0, Java < 1.5.0_07 (all) | | Flash >= 9.0r47, Quicktime < 7.2.0, Java < 1.5.0_07 (all) | ||
| yes | |||
| green | | green | ||
| red | | red | ||
| Line 108: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| Flash >= 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java < 1.5.0_07 (all) | | Flash >= 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java < 1.5.0_07 (all) | ||
| yes | |||
| green | | green | ||
| green | | green | ||
edits