PluginUpdating: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 88: Line 88:
{| class="fullwidth-table"
{| class="fullwidth-table"
!  
!  
! firstrun
! Flash
! Flash
! Quicktime
! Quicktime
! Java
! Java
|-
| Flash >= 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (win,mac)
| no
| green
| green
| green
|-
|-
| Flash < 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (win,mac)
| Flash < 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (win,mac)
| yes
| red
| red
| green
| green
Line 98: Line 106:
|-
|-
| Flash < 9.0r48, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (lin)
| Flash < 9.0r48, Quicktime >= 7.2.0, Java >= 1.5.0_07 (lin)
| yes
| red
| red
| green
| green
Line 103: Line 112:
|-
|-
| Flash >= 9.0r47, Quicktime < 7.2.0, Java < 1.5.0_07 (all)
| Flash >= 9.0r47, Quicktime < 7.2.0, Java < 1.5.0_07 (all)
| yes
| green
| green
| red
| red
Line 108: Line 118:
|-
|-
| Flash >= 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java < 1.5.0_07 (all)
| Flash >= 9.0r47, Quicktime >= 7.2.0, Java < 1.5.0_07 (all)
| yes
| green
| green
| green
| green
334

edits

Navigation menu