Confirmed users
631
edits
No edit summary |
(→Alumni) |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
| style="background:#EFEFEF;" | '''Project(s)''' | | style="background:#EFEFEF;" | '''Project(s)''' | ||
|- | |- | ||
| Tim Mickel, intern | |||
| | | | ||
| Boston (MIT) | |||
| Air Mozilla | |||
|- | |||
| Tony Young, intern | |||
| | | | ||
| | | Auckland (UofA) | ||
| | | Socorro filesystem | ||
|- | |||
| Jannis Leidel - now in Developer Program | |||
| jezdez@mozilla.com | |||
| Berlin | |||
| Socorro, Elmo | |||
|} | |} | ||
= Projects = | = Projects = | ||