Identity/UX: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 43: Line 43:
!Description
!Description
!Contact
!Contact
|-
|2013-08-13
|[http://people.mozilla.org/~jgruen/pdx_deck/ PiCL User Testing Summary]
|John Gruen
|-
|-


Line 55: Line 60:
|-
|-


|2013-08-13
 
|[http://people.mozilla.org/~jgruen/pdx_deck/ PiCL User Testing Summary]
|John Gruen
|-




Confirmed users
1,042

edits

Navigation menu