Confirmed users
586
edits
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| Samsung Galaxy Pro (GT-B7510) || 2.2.2 || kats || Toronto | | Samsung Galaxy Pro (GT-B7510) || 2.2.2 || kats || Toronto | ||
|- | |- | ||
| HTC Status || 2.3.5 || kats || Toronto | | HTC Status || 2.3.5 || kats || Toronto | ||
| Line 17: | Line 15: | ||
| Motorola Milestone || 2.2.1 || kats || Toronto | | Motorola Milestone || 2.2.1 || kats || Toronto | ||
|- | |- | ||
| | | LG Nexus 4 || 4.2.2 || kats || Toronto | ||
|- | |||
| Geeksphone Peak || B2G || kats || Toronto | |||
|- | |- | ||
| | | Samsung Galaxy 551 (GT-I5510M) || 2.2.2 || Botond || Toronto | ||
|- | |- | ||
| | | Motorola Razr i (x86) || 4.0.4 || Botond || Toronto | ||
|- | |- | ||
| | | Unagi || B2G || Botond || Toronto | ||
|- | |- | ||
| Huawei Y300 (Helix) || B2G | | Huawei Y300 (Helix) || B2G || ibarlow || Toronto | ||
|- | |- | ||
| Samsung Nexus S || 4.0.3 (ICS) || gcp || remote | | Samsung Nexus S || 4.0.3 (ICS) || gcp || remote | ||