Mobile/Fennec/DeviceList: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 10: Line 10:
|-
|-
| Samsung Galaxy Pro (GT-B7510)  || 2.2.2                || kats                        || Toronto
| Samsung Galaxy Pro (GT-B7510)  || 2.2.2                || kats                        || Toronto
|-
| Samsung Galaxy 551 (GT-I5510M) || 2.2.2                || Botond                      || Toronto
|-
|-
| HTC Status                    || 2.3.5                || kats                        || Toronto
| HTC Status                    || 2.3.5                || kats                        || Toronto
Line 17: Line 15:
| Motorola Milestone            || 2.2.1                || kats                        || Toronto
| Motorola Milestone            || 2.2.1                || kats                        || Toronto
|-
|-
| Motorola Razr i (x86)          || 4.0.4               || Botond                      || Toronto
| LG Nexus 4                    || 4.2.2                || kats                        || Toronto
|-
| Geeksphone Peak               || B2G                  || kats                        || Toronto
|-
|-
| LG Nexus 4                    || 4.2.2                || kats                        || Toronto
| Samsung Galaxy 551 (GT-I5510M) || 2.2.2                || Botond                      || Toronto
|-
|-
| Unagi                          || B2G master          || Botond                      || Toronto
| Motorola Razr i (x86)          || 4.0.4                || Botond                      || Toronto
|-
|-
| Geeksphone Peak                || B2G master          || kats                        || Toronto
| Unagi                          || B2G                 || Botond                      || Toronto
|-
|-
| Huawei Y300 (Helix)            || B2G master          || kats                        || Toronto
| Huawei Y300 (Helix)            || B2G                 || ibarlow                      || Toronto
|-
|-
| Samsung Nexus S      || 4.0.3 (ICS)  || gcp                        || remote
| Samsung Nexus S      || 4.0.3 (ICS)  || gcp                        || remote
Confirmed users
586

edits

Navigation menu