Webtools: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
85 bytes added ,  10 September 2013
Line 79: Line 79:
| style="background:#EFEFEF;" | '''Location'''
| style="background:#EFEFEF;" | '''Location'''
| style="background:#EFEFEF;" | '''Project(s)'''
| style="background:#EFEFEF;" | '''Project(s)'''
|-
| Derek Ries, intern
|
| San Diego (Art Institute of San Diego)
| Kanbanzilla
|-
|-
| Shuhao Wu, intern
| Shuhao Wu, intern
|
|
| Waterloo, CA (UofW)
| Waterloo, Canada (UofW)
| Socorro
| Socorro
|-
|-
Confirmed users
1,031

edits

Navigation menu