Confirmed users
1,031
edits
(→Alumni) |
(→Alumni) |
||
| Line 79: | Line 79: | ||
| style="background:#EFEFEF;" | '''Location''' | | style="background:#EFEFEF;" | '''Location''' | ||
| style="background:#EFEFEF;" | '''Project(s)''' | | style="background:#EFEFEF;" | '''Project(s)''' | ||
|- | |||
| Derek Ries, intern | |||
| | |||
| San Diego (Art Institute of San Diego) | |||
| Kanbanzilla | |||
|- | |- | ||
| Shuhao Wu, intern | | Shuhao Wu, intern | ||
| | | | ||
| Waterloo, | | Waterloo, Canada (UofW) | ||
| Socorro | | Socorro | ||
|- | |- | ||