Confirmed users
133
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| [[User:Psiinon|Simon Bennetts]] | | [[User:Psiinon|Simon Bennetts]] | ||
| OWASP ZAP - whats even newer | | OWASP ZAP - whats even newer | ||
| | |||
|- | |||
|2013 October 31 | |||
| OWASP Limerick Day | |||
| Limerick Ireland | |||
| [[User:Psiinon|Simon Bennetts]] | |||
| An introduction to OWASP ZAP | |||
| | | | ||
|- | |- | ||