Confirmed users
14,525
edits
| Line 85: | Line 85: | ||
| class="header" style="width:10%" | Unconfirmed | | class="header" style="width:10%" | Unconfirmed | ||
| class="header" style="width:10%" | Total | | class="header" style="width:10%" | Total | ||
|- | |||
| Firefox 24 | |||
| 0 | |||
| | |||
| 379 | |||
| 758 | |||
| 510 | |||
| 273 | |||
| 96 | |||
| 2016 | |||
|- | |- | ||
| Firefox 23 | | Firefox 23 | ||