Confirmed users
4,971
edits
| Line 29: | Line 29: | ||
| vcssync2.srv.releng.usw2.mozilla.com | | vcssync2.srv.releng.usw2.mozilla.com | ||
| project-branches (gecko-projects) | | project-branches (gecko-projects) | ||
| /opt/vcs2vcs | |||
| vcs2vcs | |||
|- | |||
| vcssync-dev | |||
| staging | |||
| /opt/vcs2vcs | | /opt/vcs2vcs | ||
| vcs2vcs | | vcs2vcs | ||