ReleaseEngineering/How To/VCSSync: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 29: Line 29:
| vcssync2.srv.releng.usw2.mozilla.com
| vcssync2.srv.releng.usw2.mozilla.com
| project-branches (gecko-projects)
| project-branches (gecko-projects)
| /opt/vcs2vcs
| vcs2vcs
|-
| vcssync-dev
| staging
| /opt/vcs2vcs
| /opt/vcs2vcs
| vcs2vcs
| vcs2vcs
Confirmed users
4,971

edits

Navigation menu