canmove, Confirmed users
1,448
edits
(→Java) |
(→Java) |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p457 p457] || || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p457 p457] || || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U25 - Java 7 U44 | ||
|- | |- | ||
| | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p462 p462] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p461 p461] || CTP || Mac OS || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U45 - Java 7 U45 | ||
|- | |- | ||
| | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p463 p463] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p459 p459] || CTP || Windows || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U45 - Java 7 U45 | ||
|- | |- | ||
| | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p464 p464] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p457 457] || CTP || Linux || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U45 - Java 7 U45 | ||
|} | |} | ||
| Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U0 - Java 7 U44 | | CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U0 - Java 7 U44 | ||
|- | |||
| CTP || All || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U45 - Java 7 U45 | |||
|} | |} | ||