Confirmed users
14,525
edits
| Line 85: | Line 85: | ||
| class="header" style="width:10%" | Unconfirmed | | class="header" style="width:10%" | Unconfirmed | ||
| class="header" style="width:10%" | Total | | class="header" style="width:10%" | Total | ||
|- | |||
| Firefox 25 | |||
| 0 | |||
| | |||
| 382 | |||
| 649 | |||
| 439 | |||
| 245 | |||
| 129 | |||
| 1844 | |||
|- | |- | ||
| Firefox 24 | | Firefox 24 | ||