Confirmed users
1
edit
| Line 24: | Line 24: | ||
! Hg Access? | ! Hg Access? | ||
! Pootle Sumbit Access? | ! Pootle Sumbit Access? | ||
|- | |||
| Akhil Krishnan | |||
| akhilkrishnans@gmail.com | |||
| Akhilan | |||
| Browser | |||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Anivar A Aravind | |||
| anivar.aravind@gmail.com | |||
| anivar | |||
| Browser | |||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |- | ||
| Nishan Naseer | | Nishan Naseer | ||
| Line 35: | Line 49: | ||
| anoop.ind@gmail.com | | anoop.ind@gmail.com | ||
| anoopan | | anoopan | ||
| Browser | |||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Joshina Ramakrishnan | |||
| joshinaa@gmail.com | |||
| joshina | |||
| Browser | | Browser | ||
| NO | | NO | ||
| Line 42: | Line 63: | ||
| harivishnu@gmail.com | | harivishnu@gmail.com | ||
| harivishnu | | harivishnu | ||
| Browser | |||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Manoj K. Mohan | |||
| manojkmohanme03107@gmail.com | |||
| manojkmohan | |||
| Browser | |||
| NO | |||
| NO | |||
|- | |||
| Balasankar C | |||
| c.balasankar@gmail.com | |||
| balasankarc | |||
| Browser | | Browser | ||
| NO | | NO | ||