L10n:Teams:ml: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 24: Line 24:
! Hg Access?
! Hg Access?
! Pootle Sumbit Access?
! Pootle Sumbit Access?
|-
| Akhil Krishnan
| akhilkrishnans@gmail.com
| Akhilan
| Browser
| NO
| NO
|-
| Anivar A Aravind
| anivar.aravind@gmail.com
| anivar
| Browser
| NO
| NO
|-
|-
| Nishan Naseer
| Nishan Naseer
Line 35: Line 49:
| anoop.ind@gmail.com
| anoop.ind@gmail.com
| anoopan
| anoopan
| Browser
| NO
| NO
|-
| Joshina Ramakrishnan
| joshinaa@gmail.com
| joshina
| Browser
| Browser
| NO
| NO
Line 42: Line 63:
| harivishnu@gmail.com
| harivishnu@gmail.com
| harivishnu
| harivishnu
| Browser
| NO
| NO
|-
| Manoj K. Mohan
| manojkmohanme03107@gmail.com
| manojkmohan
| Browser
| NO
| NO
|-
| Balasankar C
| c.balasankar@gmail.com
| balasankarc
| Browser
| Browser
| NO
| NO
Confirmed users
1

edit

Navigation menu