TestEngineering/UI: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 199: Line 199:
| Add-on Builder
| Add-on Builder
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?list_id=1226207&classification=Server%20Software&query_format=advanced&component=Add-on%20Builder&target_milestone=Builder%200.9.11&product=addons.mozilla.org 0.9.11]
| [https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?list_id=1226207&classification=Server%20Software&query_format=advanced&component=Add-on%20Builder&target_milestone=Builder%200.9.11&product=addons.mozilla.org 0.9.11]
|
| Zac
| https://builder-addons-dev.allizom.org (trunk)<br>https://builder-addons-next.allizom.org/ (branch)
| [http://qa-selenium.mv.mozilla.com:8080/job/Fd.functional.tests/ CI]
|- valign="top"
| [https://intranet.mozilla.org/Website/Firefox_Web_Presence_Redesign Mozilla.org]
| Mozilla's corporate presence
|  [https://wiki.mozilla.org/QA/Execution/Web_Testing/mcomtests Automated Test Plan]
|  
|  
| Raymond / Bob
| Raymond / Bob
Confirmed users
9,511

edits

Navigation menu