Confirmed users
14,525
edits
| Line 453: | Line 453: | ||
|} | |} | ||
=== Regressions | === Regressions by Product === | ||
{| class="querytable" | {| class="querytable" | ||
| class="header" | Version | | class="header" | Version | ||
| class="header" | | | class="header" | Core | ||
| class="header" | Firefox | |||
| class="header" | Toolkit | |||
| class="header" | Total | |||
|- | |- | ||
| Firefox 26 | | Firefox 26 | ||
| | | 72 | ||
| 22 | |||
| 6 | |||
| 100 | |||
|- | |||
| Firefox 25 | |||
| 107 | |||
| 23 | |||
| 11 | |||
| 141 | |||
|- | |||
| Firefox 24 | |||
| 128 | |||
| 29 | |||
| 10 | |||
| 167 | |||
|- | |||
| Firefox 23 | |||
| 141 | |||
| 25 | |||
| 4 | |||
| 170 | |||
|- | |||
| Firefox 22 | |||
| 134 | |||
| 29 | |||
| 4 | |||
| 167 | |||
|- | |||
| Firefox 21 | |||
| 92 | |||
| 16 | |||
| 7 | |||
| 115 | |||
|- | |||
| Firefox 20 | |||
| 129 | |||
| 36 | |||
| 4 | |||
| 169 | |||
|- | |||
| Firefox 19 | |||
| 154 | |||
| 15 | |||
| 8 | |||
| 177 | |||
|- | |||
| Firefox 18 | |||
| 242 | |||
| 11 | |||
| 6 | |||
| 259 | |||
|- | |||
| Firefox 17 | |||
| 231 | |||
| 25 | |||
| 5 | |||
| 261 | |||
|- | |||
| Firefox 16 | |||
| 122 | |||
| 17 | |||
| 4 | |||
| 143 | |||
|- | |||
| Firefox 15 | |||
| 191 | |||
| 14 | |||
| 8 | |||
| 213 | |||
|- | |||
| Firefox 14 | |||
| 116 | |||
| 21 | |||
| 3 | |||
| 140 | |||
|- | |||
| Firefox 13 | |||
| 140 | |||
| 24 | |||
| 13 | |||
| 177 | |||
|- | |||
| Firefox 12 | |||
| 82 | |||
| 21 | |||
| 10 | |||
| 113 | |||
|- | |||
| Firefox 11 | |||
| 67 | |||
| 6 | |||
| 9 | |||
| 82 | |||
|- | |||
| Firefox 10 | |||
| 84 | |||
| 17 | |||
| 12 | |||
| 113 | |||
|- | |||
| Firefox 9 | |||
| 71 | |||
| 20 | |||
| 6 | |||
| 97 | |||
|- | |||
| Firefox 8 | |||
| 46 | |||
| 10 | |||
| 4 | |||
| 60 | |||
|- | |||
| Firefox 7 | |||
| 47 | |||
| 15 | |||
| 5 | |||
| 67 | |||
|- | |||
| Firefox 6 | |||
| 24 | |||
| 6 | |||
| 2 | |||
| 32 | |||
|- | |||
| Firefox 5 | |||
| 25 | |||
| 4 | |||
| 2 | |||
| 31 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||