Buildbot/IT Unittest Support Document: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
(updated qm-centos5-01)
Line 24: Line 24:
| qm-xserve01
| qm-xserve01
| Mac OS X 10.4
| Mac OS X 10.4
| Trunk
| [http://tinderbox.mozilla.org/showbuilds.cgi?tree=Firefox Firefox]
| 1
|-
| qm-winxp01
| Windows XP
| Trunk
| Trunk
| [http://tinderbox.mozilla.org/showbuilds.cgi?tree=Firefox Firefox]
| [http://tinderbox.mozilla.org/showbuilds.cgi?tree=Firefox Firefox]
Line 76: Line 70:
* qm-stage-osx-01
* qm-stage-osx-01
* qm-stage-winxp01
* qm-stage-winxp01
* qm-winxp01
* qm-stage-win2k3-01
* qm-stage-win2k3-01


canmove, Confirmed users
1,189

edits

Navigation menu