1
edit
| Line 66: | Line 66: | ||
| Beta 4 || March 10, 2008 | | Beta 4 || March 10, 2008 | ||
| [http://www.mozilla.com/en-US/firefox/3.0b4/releasenotes/ Mozilla Firefox Beta 4 release notes] | | [http://www.mozilla.com/en-US/firefox/3.0b4/releasenotes/ Mozilla Firefox Beta 4 release notes] | ||
|- valign="top" | |||
| Beta 5 || April 2, 2008 | |||
| [http://www.mozilla.com/en-US/firefox/3.0b5/releasenotes/ Mozilla Firefox Beta 5 release notes] | |||
|} | |} | ||
edit