Confirmed users
7,000
edits
No edit summary |
|||
| Line 35: | Line 35: | ||
| Ioana Chiorean | | Ioana Chiorean | ||
| HTC Sensation 4G | | HTC Sensation 4G | ||
| February 5th, 2014 | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |||
| Ioana Chiorean | |||
| Acer Iconia | |||
| February 5th, 2014 | | February 5th, 2014 | ||
| '''PASS''' | | '''PASS''' | ||