Reps/Council/Meetup Feb2014: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 208: Line 208:
! TBD
! TBD
!  
!  
|-
! Marcia Knous
! IBE 5530
! Tuesday, 18th
! 1520H
! BCN (Barcelona)
|-
|-
! [[User:Kinger|Brian King]]
! [[User:Kinger|Brian King]]
Line 220: Line 226:
! 1200H
! 1200H
! ATH (Athens)
! ATH (Athens)
|-
 
! Marcia Knous
! IBE 5530
! Tuesday, 18th
! 1520H
! BCN (Barcelona)
|}
|}


=== Public Transportation ===
=== Public Transportation ===
Confirmed users
7,000

edits

Navigation menu