Confirmed users
238
edits
RAMilewski (talk | contribs) |
|||
| Line 329: | Line 329: | ||
| SF | | SF | ||
| Director, Advocacy, Mozilla Foundation | | Director, Advocacy, Mozilla Foundation | ||
|- | |||
| Charles Chen & Wayne Chen | |||
| Recording | |||
| SF | |||
| Taiwan | |||
| Firefox OS | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||