Reps/Council/Meetup Feb2014: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
Line 186: Line 186:
! 1730H
! 1730H
! MUC (Munich)
! MUC (Munich)
|-
! [[User:Nukeador|Rubén Martín]]
! AF 1901
! Friday, 14th
! 2220H
! MAD (Madrid)
|}
|}


Line 256: Line 262:
! 2025H
! 2025H
! MUC (Munich)
! MUC (Munich)
|-
! [[User:Nukeador|Rubén Martín]]
! AF 1800
! Monday, 17th
! 1525H
! MAD (Madrid)
|}
|}
Confirmed users
373

edits

Navigation menu