Reps/Council/Meetup Feb2014: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
no edit summary
mNo edit summary
Line 198: Line 198:
! 2035H
! 2035H
! TLS (Toulouse)
! TLS (Toulouse)
|-
! [[User:Cozmeradd|Nikos Roussos]]
! A3 618
! Friday, 14th
! 1845H
! ATH (Athens)
|-
|-
|}
|}
Line 281: Line 287:
! 1130H
! 1130H
! YYZ (Toronto)
! YYZ (Toronto)
|-
! [[User:Comzeradd|Nikos Roussos]]
! A3 611
! Monday, 17th
! 1200H
! ATH (Athens)
|-
|}
|}
Confirmed users
135

edits

Navigation menu