Reps/Council/Meetup Feb2014: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 174: Line 174:
! 1105H
! 1105H
! ATH (Athens)
! ATH (Athens)
|-
! Marcia Knous
! DL 1014
! Saturday, 15th
! 1050H
! JFK (New York)
|-
|-
! [[User:Henx|Henrik Mitsch]]
! [[User:Henx|Henrik Mitsch]]
Line 187: Line 181:
! MUC (Munich)
! MUC (Munich)
|-
|-
! [[User:Nukeador|Rubén Martín]]
! [[User:Comzeradd|Nikos Roussos]]
! AF 1901
! A3 618
! Friday, 14th
! Friday, 14th
! 2220H
! 1845H
! MAD (Madrid)
! ATH (Athens)
|-
|-
! [[User:Majken|Majken Connor]]
! [[User:Majken|Majken Connor]]
Line 199: Line 193:
! TLS (Toulouse)
! TLS (Toulouse)
|-
|-
! [[User:Comzeradd|Nikos Roussos]]
! [[User:Nukeador|Rubén Martín]]
! A3 618
! AF 1901
! Friday, 14th
! Friday, 14th
! 1845H
! 2220H
! ATH (Athens)
! MAD (Madrid)
|-
! Marcia Knous
! DL 1014
! Saturday, 15th
! 1050H
! JFK (New York)
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
396

edits

Navigation menu