Confirmed users
1,620
edits
| Line 30: | Line 30: | ||
| Flaviu Cos | | Flaviu Cos | ||
| Motorola Atrix (Android 2.3.4) | | Motorola Atrix (Android 2.3.4) | ||
| March 4th, 2014 | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |||
| Catalin Suciu | |||
| Motorola RAZR (Android 4.0.4) | |||
| March 4th, 2014 | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |||
| Catalin Suciu | |||
| LG Slider (Android 2.3.4) | |||
| March 4th, 2014 | | March 4th, 2014 | ||
| '''PASS''' | | '''PASS''' | ||
| Line 38: | Line 48: | ||
| ''' ''' | | ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</onlyinclude> | </onlyinclude> | ||