Confirmed users
205
edits
| Line 99: | Line 99: | ||
|N/A | |N/A | ||
|N/A | |N/A | ||
- | |- | ||
|Robyn Chau | | Robyn Chau | ||
|Events Project Manager | | Events Project Manager | ||
|Game | | Game Developers Conference (GDC) 2014 | ||
|SF | | Moz SF | ||
|No | | No | ||
|http://bit.ly/1fPQGYB | | [http://bit.ly/1fPQGYB Activities Summary] | ||
|https://intranet.mozilla.org/Platform/Games/GDC2014 GDC Intranet Site | | [https://intranet.mozilla.org/Platform/Games/GDC2014 GDC Intranet Site] | ||
|- | |||
|} | |} | ||