Confirmed users
2,679
edits
(→Tags) |
(→Tags) |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
=Tags= | =Tags= | ||
{| class="fullwidth-table" | {| class="fullwidth-table" | ||
| Line 26: | Line 25: | ||
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD1 | | FIREFOX_3_0rc2_BUILD1 | ||
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-29 03:04 PDT | | GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-29 03:04 PDT | ||
|- | |||
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD2 | |||
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-30 08:23 PDT | |||
|- | |- | ||
| FIREFOX_3_0rc2_RELEASE | | FIREFOX_3_0rc2_RELEASE | ||
| Line 36: | Line 38: | ||
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD1 | | FIREFOX_3_0rc2_BUILD1 | ||
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-29 03:19 PDT | | GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-29 03:19 PDT | ||
|- | |||
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD2 (unchanged) | |||
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-30 08:35 PDT | |||
|- | |- | ||
| FIREFOX_3_0rc2_RELEASE | | FIREFOX_3_0rc2_RELEASE | ||