Firefox 3.0rc3:BuildNotes: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 13: Line 13:


=Tags=
=Tags=


{| class="fullwidth-table"
{| class="fullwidth-table"
Line 26: Line 25:
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD1
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD1
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-29 03:04 PDT
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-29 03:04 PDT
|-
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD2
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-30 08:23 PDT
|-
|-
| FIREFOX_3_0rc2_RELEASE
| FIREFOX_3_0rc2_RELEASE
Line 36: Line 38:
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD1
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD1
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-29 03:19 PDT
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-29 03:19 PDT
|-
| FIREFOX_3_0rc2_BUILD2 (unchanged)
| GECKO19_20080529_RELBRANCH @ 2008-05-30 08:35 PDT
|-
|-
| FIREFOX_3_0rc2_RELEASE
| FIREFOX_3_0rc2_RELEASE
Confirmed users
2,679

edits

Navigation menu